Jmenuji se Petra Němečková. Od malička mě zajímaly lidské příběhy, vztahy mezi lidmi, lidské chování … Byla to taková hra, kdy jedna z disciplín bylo najít příčinu toho kterého chování, proč ten či onen je takový jaký je, co se dělo u něho doma, jaký vztah měli jeho rodiče… Výsledek jsem vždy konzultovala s odborníkem, má matka je psycholog. Tento vzorec chování, způsob smýšlení mi byl tudíž vštěpován téměř od narození. Práce s lidmi mi byla asi předurčena.

Vystudovala jsem sociální pedagogiku se zaměřením na etopedii (na osoby s poruchami chování). Již při studiu jsem věděla, že si chci po škole absolvovat nějaký psychoterapeutický kurz a mým posláním bude skrze toto pomáhat lidem na jejich cestě životem. Po škole mne však cesta svedla k naprosto jinému oboru, k produkční činnosti. Z počátku mě to naplňovalo, ale postupně jsem začala mít pocit, že ztrácím sama sebe. To se projevilo i na mém zdraví. Po nějakém čase jsem „náhodou“ objevila metodu EFT. Absolvovala jsem kurz TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE a EFT, následně EFT INNOVATION TRAINING pod vedením Gwyneth Moss, jedné z 29 EFT masterů. Následoval výcvik OPTIMAL EFT a koučovací technika YES CODE. Začala jsem pracovat nejprve sama na sobě a mých blízkých. Pozorovala jsem, jak se měním, jak se mění mé okolí. Jak znovu nacházím sama sebe. Začalo mi dávat smysl klišé jako „mít se ráda“, „dělat něco srdcem“, „dělat něco pro sebe“ a sledovat, jak vše úžasně funguje a mně se začíná plnit jeden sen za druhým.

Jedním z mých profesně posledních snů bylo absolvovat kurz TECHNIKY KVANTOVÉHO DOTEKU MATRIXU I. a II. stupně, který jsem si pochopitelně splnila.